Ederland, Mała Ederland


BAŚŃ W FORMIE WARSZTATÓW RYSUNKOWYCH DLA DZIECIJuż 1 grudnia o godzinie 10.30 zapraszam do like!konika na spotkanie z Ederland. 


Ederland to baśń duńska, opowiadająca o dziewczynce, która by dowieść swojej niewinności, musi odbyć trudną, pełną niebezpieczeństw podróż do magicznej krainy. Tam czekają ją trzy trudne zadania, spotkania z czarownikami i wielkie nagrody. To skandynawska wersja baśni o Kopciuszku, o wiele bardziej dynamiczna, o wiele zabawniejsza i bardziej wciągająca. Dla dzieciaków o mocnych nerwach... i nie tylko. 

Zapisy: 


Razem z Ederland pożeglujemy na magiczne wyspy, dowiemy się co nieco o tym z czego składa się koń i świnka, jak narysować świecznik i ogień, jak z fartucha, sztyla od miotły i stolnicy zrobić okręt. Poznamy kilka terminów żeglarskich i nauczymy się o horyzoncie rzeczy kilku. 

Przy okazji zapraszamy do zabawy fejsbukowej: 

można wygrać DARMOWE uczestnictwo w naszych zajęciach dla dzieci, atrakcyjne rabaty oraz delicje w kawiarni! Postępujcie zgodnie z instrukcjami na plakacie - polubcie PROFIL like!konika (i post) , w komentarzu pod postem wpisując swoje imię. Życzymy powodzenia i już dziś zapraszamy!


Komentarze

Popularne posty