SŁONECZNIKI
Szanowni,

Niezmiernie miło mi poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu Słoneczniki, Tam i Tu, o świecie opowiadanie, czyli mój cykl wykładów podróżniczych, przygotowywany dla Muzeum Etnograficznego w Krakowie, dostał aż dwie nominacje. W kategoriach Język i Przyroda. Już same nominacje to dla mnie wielki sukces i wielkie wyróżnienie, bo oznaczają to, że jako rodzicie z jednej strony ufacie mi, a z drugiej po prostu podoba się Wam to, co robię. A jeszcze fajniejsze jest to, że to już drugi rok z rzędu. Czyli - wciąż udaje mi się nie przynudzać. 

Myślę, że o Tam i Tu przyjdzie mi jeszcze pisać, zwłaszcza, że niemal po każdych zajęciach rodzice dzielili się ze mną własnymi historiami ze wszystkich stron świata. Niektóre weszły już w arsenał moich podręcznych opowieści towarzyskich. Niemniej teraz czas na głosowania. 

Jeśli mogę Was prosić o to, byście poświęcili kilka minut i oddali głos na Tam i tu (w obu kategoriach) byłobym Wam jeszcze bardziej wdzięczny. 

Głosować możecie TUTAJ


Jeszcze raz niezmiernie dziękuję za nominacje. Edek jest w tej chwili na wakacjach, ale powiedział, że jak tylko wróci, to też powie parę słów od siebie. A na koniec jeszcze jedna sprawa.


Konkurs Słoneczniki odbywa się w trzech regionach: Krakowie, Warszawie i na Śląsku. Zajrzyjcie proszę do zestawienia nominowanych w swoim regionie i poodawajcie głosy. To dla nas, pracujących w najmłodszej kulturze znak, że nasza robota jest choć odrobinę doceniana. Nie znam się na inicjatywach w Warszawie, ale jeśli mowa o Śląsku, także przyjaciele Baśni na Warsztacie otrzymali swoje nominacje. spojrzyjcie więc łaskawym okiem na inicjatywy Lufcika na Korbkę, nominowanych w kategorii język i muzyka oraz na Rodzinne spotkania w kinie Muza, organizowane przez fenomenalną panią Agnieszkę (tak przy okazji, podczas swoich zajęć w tym cyklu, pobiłem rekord wielkości grupy do jakiej mówiłem).Głosy na inicjatywy na Śląsku możecie oddać TUTAJ.

Do tego muszę oczywiście wspomnieć osobno o POLACH WIDZENIA KSIĄŻKI, projekcie Domu OŚwiatowego Biblioteki Śląskiej, który mam zaszczyt współtworzyć> Nominację otrzymaliśmy w kategorii JĘZYK.

Duchem Opiekuńczym Pól Widzenia Książki, jest Ewa Kokot, która otrzymała nominację także w kategorii Sztuki Wizualne za wspaniały projekt Future Artist :) Nie krępujcie się więc. 


Niski ukłon i wielkie dzięki po raz trzecie. 


Komentarze

Popularne posty