ZOBACZ OFERTĘ

OFERTA, 

czyli co mogę dla WAS zrobić:Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Baśni na Warsztacie. Moje propozycje podzieliłem na cztery działy "Dla dzieci", "Dla nauczycieli", "Dla dorosłych" i "Inne".

Gdyby się okazało, że interesuje Was coś, czego nie zawarłem w poniższych ofertach, ale uważacie, że Świstak sobie poradzi, nie krępujcie się - piszcie, dzwońcie lub wysyłajcie pocztowe gołębie. To zawsze jest tak, że potrafimy trochę więcej niż mówią o nas papiery :)


Co oferuję:
  • Spotkania z opowieścią (dzieci/dorośli)
  • Klasyka literatury dziecięcej (opowieści o książkach dla dzieci)
  • Nauka kreatywnego pisania
  • Baśniowa Szkoła Rysunku
  • Tworzenie scenariuszy zajęć edukacyjnych i komercyjnych
  • Animacje na życzenie
  • Warsztaty jak opowiadać baśnie (nauczyciele i dorośli)
  • Warsztaty o znaczeniu baśni
  • Tworzenie storytellingu dla eventów i firm.

DLA DZIECIPraca z dziećmi i młodzieżą to główna część moich zajęć. Od flagowej Baśniowej Szkoły Rysunku, która jest połączeniem sztuki opowieści z komiksem, przez Spotkania z opowieścią, aż po wykłady poświęcone podróżom i literaturze dziecięcej. Do przedszkoli, szkół i domów kultury. Na eventy, w formie kameralnych spotkań, albo na kinową salę! Wszystko zależy od tego, w jaki sposób potrzebujecie opowieści. 

DLA NAUCZYCIELI

Wykłady o miejscu baśni we współczesnym świecie, warsztaty poświęcone temu, jak opowiadać baśnie, albo jak na podstawie baśniowych historii tworzyć polisensoryczne zabawy. To wszystko w części dla nauczycieli, którą zobaczyć możesz:

TUTAJ ZOBACZ OFERTĘ
DLA DOROSŁYCH

Spotkania z opowieścią w każdym formacie. Od kameralnych spotkań po wielkie imprezy. Z polotem i pazurem. Bezpośrednio, albo z wysoko podkręconą piłeczką wysmakowanej ironii. Klasycznie lub całkowicie eksperymentalnie. Spotkania z baśniami na wysokim poziomie.

TUTAJ ZOBACZ OFERTĘ


INNE

Tak jak mówiłem - jesteśmy zawsze czymś więcej niż pokazuje o nas papier. Dzięki temu, poza opowiadaniem baśni zdarzyło mi się robić naprawdę fantastyczne rzeczy z kategorii Inne. Pisanie tekstów piosenek, nie ma sprawy, wymyślenie historii dla parku rozrywki - proszę bardzo. Konsultacja opowieści, pomysłu na grę, scenariusza zajęć. To mogę dla Was zrobić. Tworzenie storytellingu, pomoc w wymyśleniu eventu, napisanie bajki na zamówieni - jeśli potrzebna jest Wam inna usługa związana z baśniami lub sztuką opowieści, zajrzyjcie do linku poniżej. 
PATRONATY I REKLAMA


Jeśli masz ochotę zostać patronem Baśni na warsztacie, albo baśnionawarsztatowej świnki, skontaktuj się ze mną w celu omówienia pomysłu na wspólną akcję promocyjną. Namiar na mnie znajdziesz TUTAJ