Konopnicka na fali, a Sienkiewicz w szafie
Na warsztacie: podcasty, K jak Książka, W to mi graj 


Dziś mniej gadania pisanego, a więcej takiego gadania gadanego. Czyli będą podcasty. 

W zeszłym roku brałem udział w projekcie „K jak książka w Kawce. Gliwickie inspiracje literackie” Fundacji W to mi graj. Wiecie, jak kocham stare księgarnie, a inicjatywy z programu Partnerstwo dla książki mają za zadanie właśnie wspieranie krajowego programu naprawczego rynku książki. Program przygotowany przez Agnieszkę Batóg naszpikowany był pomysłami. Czego tam nie było!

Warsztaty, spotkania autorskie, miniatury teatralne, gra literacka, instalacje artystyczne i rozmowy, rozmowy, rozmowy. A że ja to w końcu Gadający Świstak, to nie mogło mnie zabraknąć. O tutaj na przukład jestem:

W roli didaskaliów (foto. Konstancja Lasota)Ale - Kawka Kawką, a dziś miało być gadane gadane.  Zapraszam tedy na odsłuchanie moich podcastów literackich. Trzykrotnie odpalałem sprzęt nagrywający, trzykrotnie witałem się z publicznością na żywo i online, i trzykrotnie opowiadałem o Wielkich Autorach i ich nie mniejszych dziełach. Czyli w sumie dziewięciokrotnie. A, nie, wróć…

Miłego słuchania!


Podcast 1: O jak opowiadacz! 


Podcast 3: A jak Anegdoty o Autorach (cz. II) Projekt „K jak książka w Kawce. Gliwickie inspiracje literackie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Komentarze

Popularne posty